Logo rohože a Reklamné rohože

Potrebujete zviditeľniť svoju firemnú značku, prezentovať svoju firmu na veľtrhu, účinnejšie poukázať na svoje produkty či aktuálne predajné akcie u svojich predajcov alebo v retailoch?

Otvárate novú predajňu, alebo chcece umocniť dojem z vašej značky či zanechať odkaz z vášho sloganu v každom, kto vstúpi do Vašich obchodných priestorov?

Vyrobíme Vám reklamné rohože podľa vašej požiadaky, podľa vášho dizajnu. Bezplatne vám pomôžeme s výberom vhodného produktu podľa účelu použitia a upravíme vám finálnu verziu dizajnu do formátu na tlač.

Logo rohože


Reklamné rohože vysokej kvality, môžu obsahovať vaše logo, reklamný dizajn alebo odkaz na vaše produkty či služby. Doplňte imidž svojej firmy praktickým spôsobom a zároveň ušetríte podlahu od neprimeraného znečistenia a vlhkosti. Vďaka svojim vysokým absorbčným a čistiacim vlastnostiam sú ideálne na použitie ako tretia (prípadne aj druhá) čistiaca zóna vo vašich firemných priestoroch, v hoteloch na recepciách, v predajniach, reštauráciách, fitness centrách, športových kluboch alebo v  domácnostiach.


S farebným logom alebo atraktívnym imidžom môžu byť vhodným marketingovým predmetom alebo darom pre vašich zákazníkov.

Čierna SBR guma na rubovej strane rohože zabraňuje šmýkaniu rohože na drevenných, plávajúcich alebo dláždených podlahách, 'gripper backing' je vhodné pri umiesnení rohože na kobercovú podlahu. Gumové okraje tiež plnia funkciu 'nábehovej lišty' .

Reklamné rohože


Upozornite na svoje produkty  prechádzajúcich zákazníkov skvelou grafikou a oči priťahujúcimi farbami na reklamných rohožiach.

Vďaka nízkej výške rezaného vlasu koberca je výraznejšia ostrosť vytlačeného dizajnu (či už loga, fotky, grafiky alebo textu), čo predurčuje reklamné rohože týchto parametrov na účinnú formu reklamy umiestnenej na podlahe vo vzorkových a špecializovaných predajniach, retailoch, alebo v prezentačných priestoroch distribučnej spoločnosti. Gumové okraje u rohží s SBR protišmykovou gumou tiež vinikajúco plnia funkciu 'nábehovej lišty'.

Tento typ rohože nemá výrazné čistiace vlastnosti.


Pri použití NSF gumy na rubovej strane môže poslúžiť ako veľkometrážny koberec s vašim dizajnom, reklamný koberec na výstavách a prezentáciách, alebo ako príjemný dekoračný prvok s vhodným motívom zavesený na stene.

100% Polyamid, protišmyková podkladová guma

Štandartné aj neštandartné rozmery

Štandartná údržba kobercových materiálov

100% Polyamid, protišmyková podkladová guma s okrajom

Štandartné aj neštandartné rozmery

Rohože sú prateľné na 40 °C, absorbuje 3 l vody / m2

Copyright © 2015 DAKOS LogoMats, s.r.o.