Koberce s Vašim vlastným dizajnom

Príjemné a pohodlné koberce vhodné do hotelových, firemných, klubových a obytných priestorov. Môžu obsahovať jednoduché vzory, vami zvolený dizajn alebo logo, v širokej palete faieb, s volitelným 3D carvingom. S protišmykovou podkladovou gumou sú ideálne ako kusové koberce na parketové, plávajúce, alebo dlaždené podlahy, alebo ako veľkoplošné koberce s tvrdším podkladom.

Reklamné, kancelárske, hotelové a bytové koberce


Sme pripravení vyrobiť koberce podľa vašich vlastných návrhov, alebo podľa vzorov požadovaných vašimi zákazníkmi. Prosím, kontaktujte nás s vašou požiadavkou.

Interiérové koberce sú výbornými nosičmi veľkoplošnej reklamy využiteľnej na výstavách, exhibíciach, v hoteloch, alebo vo firemných reprezentačných priestoroch.

100% Polyamid, protišmyková podkladová guma s okrajom

Štandartné aj neštandartné rozmery

Rohože sú prateľné na 40 °C, absorbuje 3 l vody / m2

Foto rohože a koberce


Vysokokvalitné reklamné rohože / koberece vhodné na fotografické dizajny, kde je potrebné zobraziť detaily. Tento typ produktu používa bielu protišmykovú NSF gumu a je vhodný  na použitie v interiéroch ako prezentačný alebo dekoračný koberec. Možnosti umiestnenia sú neobmedzené, od firemných priestorov, prezentačných a zasadacích miestností, prezentačných stánkov na výstavách, alebo ako dekoračný prvok v hoteli, reštaurácii, kancelárii alebo v domácnosti. S vhodným motívom alebo fotkou môže byť nenahraditeľným dekoračným prvkom umiestneným na stene. Taktiež môže poslúžiť ako príjemný darček s fotografiou horskej scenérie, vašich najmenších ratolestí, alebo nezabudnuteľných okamihov.

100% Polyamid, protišmyková podkladová guma

Štandartné aj neštandartné rozmery

Štandartná údržba kobercových materiálov

Copyright © 2015 DAKOS LogoMats, s.r.o.